Kaj bomo brali danes? Nandetovi slikopisi z nalepkami

Slavica Remškar
Vašemu mlademu »bralcu« omogočite odlične Nandetove zgodbe, ki so v obliki slikopisov, z zanimivimi zgodbami otroku blizu.
Kupite v naših trgovinah
V trgovini
Kupite v spletni trgovini
EMKA.si
Kupite prek telefona
080 12 05

Priložene so nalepke, ki jih bo nalepil v besedilo na točno določeno mesto kar ga bodo še dodatno spodbudile k branju in knjigico naredilo še bolj njegovo.

In o čem govorijo zgodbe?

Nandetovi slikopisi pripovedujejo o navihanem papagaju Nandetu, ki pomaga otrokom v svojem razredu. Skupaj se učijo abecedo, spoznavajo praznike, poklice, sami sebe, drug drugega in državo Slovenijo.

Branje slikopisov je zelo zabavno: odrasli bere besedilo, bralec začetnik pa izgovori besede za sličice. Kasneje, ko se otrok nauči črk, bo sam prebral vse.

Besedila so natisnjena z velikimi tiskanimi črkami, branje pa olajšajo številne ilustracije. Za dodatno veselje so tu še nalepke. Slikopisi so izhajali v priljubljeni otroški reviji Ciciban.

Leto izida:

2023

Število strani:

24

ISBN/EAN:

9789610168188

Mere izdelka:

21 x 29,7 x 0,4 cm

Datum izida:

31. 03. 2023

Založba:

Mladinska knjiga Založba

Ilustrator:

Jaka Vukotič

Urednik:

Tihana Kurtin Jeraj